Jana Králiková

Hledáte-li někoho, kdo vás naučí, jak vypadá lehké, zdravé vaření, které opravdu chutná… kdo má přehled o všech moderních stravovacích trendech, ale nenechá si jimi zbytečně motat hlavu, pak se vám na Janiných kurzech bude líbit. Jana totiž vaří jen to, co je dobré pro chuťové pohárky a zároveň zdravé pro vaše tělo. I proto si zamilovala jihoasijskou, především pak vietnamskou kuchyni a tamní bylinky, ve kterých se vyzná jako málokdo!

Říká o sobě, že je nutriční gastronomka, a ve své práci Jana Králiková spojuje hluboké znalosti výživových poradců s famózním kulinářským uměním. Než došla k profesi nutriční gastronomky, studovala kunsthistorii. Pak jednoho dne zjistila, že ji její život nebaví, a dala mu úplně nový směr. Odešla z práce, od všeho, co měla jisté, a pustila se do toho, k čemu už dlouho měla blízko: do výživového poradenství. Vystudovala ho, přidala certifikát Life Coach a začala učit lidi jíst zdravě. Jenže zjistila, že „výživoví poradci“ lidi děsí. Že zdravé vaření je pro všechny odříkání a trápení. A přitom sama věděla, že co je zdravé, může být dobré, zábavné a chutné. Právě to ji přimělo, aby založila projekt Zásadně zdravě, kde se pojí kuchařské umění se znalostmi o tom, co je pro naše tělo dobré a které jídlo ho může doslova a do písmene uzdravit. A ve třiceti začala znovu studovat, tentokrát tradiční obor kuchař. Baví ji raw strava, paleo vaření a do detailu prozkoumává každý zajímavý a přínosný výživový trend, aby si z něj odnesla jen to nejlepší a mohla to předávat dál.
O své práci píše také blog (který je mnohem víc než jen blog o vaření), připravit pro vás u mí i ryze soukromé konzultace či lekce a do tajů své oblíbené vietnamské kuchyně vás může zasvětit nejen u nás, kde jsou její kurzy vaření mezi nejoblíbenějšími, ale také jako průvodce po vietnamské tržnici Sapa v Praze.

 

Přehled termínů
Kurz
Datum
Čas
Cena

Kurz:

Tradiční vietnamská kuchyně

Datum:

22.2.2021

Čas:

16:30

Cena:

3 900,-

Detail Upozornit na volné místo

Kurz:

IZRAELSKÁ ODYSEA

Datum:

18.3.2021

Čas:

16:30

Cena:

3 900,-

Detail Koupit

Kurz:

Tradiční vietnamská kuchyně

Datum:

14.4.2021

Čas:

16:30

Cena:

3 900,-

Detail Koupit

Kurz:

IZRAELSKÁ ODYSEA

Datum:

13.5.2021

Čas:

16:30

Cena:

3 900,-

Detail Koupit

Kurz:

Tradiční vietnamská kuchyně

Datum:

17.6.2021

Čas:

16:30

Cena:

3 900,-

Detail Koupit

Řekli o nás

Tereza Ovšáková: Paní Jana byla jedním slovem božská. Suroviny, jídlo a atmosféra zase doslova geniální.
Vendula Vondráčková: Super večer se skvělými lidmi. Kurz za 1* a paní Jana Černá je opravdu sympatická.
Kristýna: Skvělé nové recepty a inspirace nejen na léto. Opět mám nové recepty.
Yvona Zemanová: Velmi pozitivní lektorka,ochotná,opět bych rada navštívila kurz Janičky.
:
Barbora Polanská: Lektorka byla velmi milá a profesionální. Její nadšení ohledně jídla bylo velmi nakažlivé:)
Kamila Ehrenbergerová: Jana je naprosto profesionální, zároveň neformální, má příjemné vystupování, zároveň vás naučí spoustu fíglů a neváhá vám jasně říct, když něco prostě děláte blbě.
:
:
:
:
:
:
Jana Králiková (Černá): Jana je prostě profesionální, milá, šikovná,a velmi velmi inspirující... Určitě přijdu zase...
:
Jana Králiková: Skvělý kurz, jako každý od Janci, vřele doporučuju.
:
:
:
Jana Králiková: Naprosto profesionální! Nejlepší lektor, co jsem kdy měla....a to jsem absolvovala mnoho kurzů.
Jana Králiková: Nadšený přístup. Spousta zajímavostí.
:
:
Jana Králiková: Janča je prostě moc fajn. Kurz má pohodovou a přátelskou atmosféru. Sdružuje lidi co mají rádi jídlo, takže toto setkání nikdy nemůže být špatné :)
Jana Králiková: S takovým nadšením a láskou k vaření jsem se dlouho nesetkala. A to, že se s námi Jana podělila o své vzácné suroviny, zážitky, prožitky, které by mohly zůstat jen její soukromé, jen prohloubilo můj vlastní zážitek. Jsem nadšená, že jsem mohla Janu poznat osobně a být součástí kurzu.
Jana Králiková: Jana je super. Příjemná, vtipná, plná energie. Ráda bych vyzkoušela její další kurzy.
:
Jana Králiková: Jája naprosto nepřekonatelná lektorka. Příjemná, milá, vtipná, inteligentní, úžasná. Má tolik zkušeností a vědomostí a i ty nejhloupější otázky zodpoví tak, že si člověk nepřipadá jako úplný pitomec. V kurzu se od ní účastník nenaučí jen recepty, které vaří, ale i spoustu tipů a vychytávek, které využije i při dalším vaření. Skvělé.
Jana Králiková: Vynikající, šikovná, odbornice!
Jana Králiková: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Skvělá kuchařka,skvělý člověk.
Jana Králiková: 100% člověk se zápalem, perfektní!