Domů O nás

Prémiová škola vaření Gourmet Academy

Přijďte se k nám zdokonalit ve vaření i pečení s top českými kuchaři. Na našich kurzech se budete cítit jako doma.

O nás

O nás - Gourmet Academy

Prémiová škola vaření Gourmet Academy se zrodila pod vlajkou společnosti Potten & Pannen – Staněk, jež do České republiky exkluzivně dováží světové značky kuchyňských potřeb, jako jsou Zwilling, KitchenAid, Emile Henry, Mauviel, Woll a mnohé další.

Proč vznikla Gourmet Academy? Z jednoduchého popudu: aby spojila vás, gurmány, gurmety, milovníky kvalitního vaření ale i kuchaře začátečníky, a dala vám možnost sdílet společné nadšení pro dobrou gastronomii.

Gourmet Academy najdete v samém srdci Prahy, ve Vodičkově ulici, v prostorách prodejny Potten & Pannen - Staněk, které jsou natolik unikátní, že získaly ocenění GIA 2017 pro nejlepší prodejnu domácích a kuchyňských potřeb na světě! Těšit se proto můžete na luxusní zázemí i vybavení prémiovými kuchyňskými spotřebiči německé společnosti Miele. To nejlepší vám nabídneme v každém ohledu.

Individuální přístup (každý kurz otevíráme maximálně pro OSM účastníků), inspirativní prostředí, prvotřídní suroviny a opravdu špičkové lektory, kterými jsou TOP šéfkuchaři a oblíbení bloggeři současné české gastronomické scény. Kurzy vaření a pečení máme pro všechny. Nezáleží vůbec na tom, kolik je vám let nebo jak intenzivní jsou vaše kuchařské zkušenosti. U nás se na vzrušující výpravy do kulinářského světa vydávají začátečníci i pokročilí, jednotlivci i firemní týmy a speciálně pro děti máme program dětských kurzů vaření a pečení Le Petit Chef.

Přečíst celý popis

Adresa

Gourmet Academy
Potten & Pannen - Staněk
Vodičkova 2, 110 00, Praha 1

Navigovat

e-mail: info@gourmetacademy.cz
Zákaznický servis: +420 725 855 200

V Gourmet Academy vás čeká