Domů Časté dotazy

Prémiová škola vaření Gourmet Academy

Přijďte se k nám zdokonalit ve vaření i pečení s top českými kuchaři. Na našich kurzech se budete cítit jako doma.

Časté dotazy

1) Kurzy vaření a proticovidová opatření

S ohledem na platná protiepidemická opatření je účast na kurzu podmíněna absencí příznaků nemoci Covid-19 a zároveň alespoň jedním z níže uvedeného:

a) potvrzení o dokončené vakcinaci

b) potvrzení, že účastník spadá do 180denní ochranné lhůty po prodělání nemoci Covid-19

2) Pro koho jsou kurzy vhodné?

Pro všechny, kteří milují dobré jídlo. Nezáleží na tom, jestli jste v gastronomii již ostřílený matador, nebo s vařením teprve začínáte, na našich kurzech si přijdou na své všichni. Dokonce i děti, pro které máme speciální kurzy Le Petit Chef.

3) Může úplný začátečník přijít na kurz vaření?

Může. Naše kurzy vaření a pečení jsou koncipovány tak, aby měl každý účastník dostatek individuální péče, která bude odpovídat jeho kulinářským dovednostem. Naše kurzy jsou často impulzem, díky kterému začátečníci gastronomii naplno propadnou.

4) Kolik nás na kurzu bude?

Maximální kapacita kurzu je 8 účastníků. Věříme, že individuální péče lektora je klíčovým faktorem, díky kterému si z našich kurzů odnesete nezapomenutelné zážitky, proto se u nás navyšování kapacity bát nemusíte.

Podívejte se, jak vypadá naše krásná a skvěle vybavená kuchyně na našem videu nebo fotografie z některých již proběhlých kurzů v naší fotogalerii.

5) Kde se kurzy konají?

Kurzy se konají v samém srdci Prahy, ve Vodičkově ulici. Naše škola vaření je součástí prodejny Potten & Pannen - Staněk a právě propojení prodejního místa prémiových kuchyňských značek se školou vaření, kde si prvotřídní vybavení vyzkoušíte v praxi, je natolik unikátní, že jsme za něj získaly ocenění GIA 2017 pro nejlepší prodejnu domácích a kuchyňských potřeb na světě!

6) Dá se poblíž parkovat?

Pokud se rozhodnete vyrazit k nám autem, přikládáme mapku parkování v blízkosti Gourmet Academy.

Nově jsou zavedeny moderní technologie pro výběr parkovného prostřednictvím parkovacího automatu nebo webových aplikací:

Virtuální parkovací hodiny (VPH) nebo aplikace www.parkujvklidu.cz.

Parkování v okolí Gourmet Academy

7) Mohu kurz zakoupit jako dárek?

Ano, kurzy vaření a pečení jsou velmi oblíbené dárky. Své blízké můžete potěšit buď dárkovým poukazem na konkrétní vámi vybraný kurz či otevřeným dárkovým poukazem, kdy si sám obdarovaný vybere, jaký kurz ho zajímá nejvíce. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na emailovou adresu info@gourmetacademy.cz. Pesonalizovaný nebo otevřený dárkový voucher pro vás, pošleme poté na vaši emailovu adresu. 

Zobrazit všechny časté dotazy

Prémiová škola vaření

Hodnocení Gourmet Academy