27. Pondělí
od 09:30 obsazeno

KYNUTÉ S JOSEFEM vol.2

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

KYNUTÉ S JOSEFEM vol.2

Josef Maršálek

Detail
28. Úterý
od 09:30 obsazeno

JOSEFOVY TARTALETKY: SWEET&FUNKY

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

JOSEFOVY TARTALETKY: SWEET&FUNKY

Josef Maršálek

Detail
1. Středa
od 09:30 obsazeno

MODERNÍ ČESKÁ CUKRAŘINA vol.1

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

MODERNÍ ČESKÁ CUKRAŘINA vol.1

Josef Maršálek

Detail
2. Čtvrtek
od 09:30 obsazeno

MODERNÍ ČESKÁ CUKRAŘINA vol.2

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

MODERNÍ ČESKÁ CUKRAŘINA vol.2

Josef Maršálek

Detail
3. Pátek
od 09:30 obsazeno

NOVÝ SEXY DORT

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

NOVÝ SEXY DORT

Josef Maršálek

Detail
4. Sobota
od 10:00 obsazeno

Křehké těsto 4x jinak

Zlata Otavová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

5. Neděle
od 10:00 obsazeno

4x třené těsto: od jara až do zimy

Zlata Otavová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

6. Pondělí

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 volno

Exkluzivní lanýžové menu

Lukáš Čížek

Detail
7. Úterý

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Harmonie chutí Richarda Bielika

Richard Bielik

Detail
8. Středa

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Pikantní Thajsko

Jan Davídek

Detail
9. Čtvrtek

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Vegan "svíčková" a vegan klasika

Miluše Makó

Detail
10. Pátek

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 15:30 obsazeno

CAKE ART by BESKY!

Veronika BESKYdiarová

Detail
11. Sobota
od 10:00 obsazeno

Sladké jarní recepty se Sugarmama

Daška Tylčerová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

12. Neděle
od 10:00 obsazeno

Dort jako z instagramu

Veronika BESKYdiarová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

13. Pondělí

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Sushi od sushi mastera!

Daniel Řehůřek

Detail
14. Úterý
od 10:00 obsazeno

NEBESKÝ BRUNCH S BESKY

Veronika BESKYdiarová

Detail
od 16:30 obsazeno

Pikantní Thajsko

Jan Davídek

Detail
15. Středa

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Gurmánské menu Mirka Kaliny

Mirek Kalina

Detail
16. Čtvrtek
od 09:30 obsazeno

Slané kynuté s Josefem

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

Slané kynuté s Josefem

Josef Maršálek

Detail
17. Pátek
od 09:30 volno

MODERNÍ FRANCOUZSKÁ CUKRAŘINA

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

MODERNÍ FRANCOUZSKÁ CUKRAŘINA

Josef Maršálek

Detail
18. Sobota
od 10:00 obsazeno

Marmelády (a džemy) s příběhem

Hanka Šindlerová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

19. Neděle
od 10:00 obsazeno

KID‘S & Asijská kuchyně

Lukáš Čížek

Detail
od 14:30 obsazeno

TEEN‘S & Asijská kuchyně

Lukáš Čížek

Detail
20. Pondělí

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Indie na talíři

Ilona Bansal

Detail
21. Úterý

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

V hlavní roli… Chicken Tikka Masala!

Ilona Bansal

Detail
22. Středa

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Autentické recepty thajské kuchyně

Jan Davídek

Detail
23. Čtvrtek

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Muži v kuchyni

Marek Fichtner

Detail
24. Pátek

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Indie na talíři

Ilona Bansal

Detail
25. Sobota
od 10:00 obsazeno

Sweet Vegan: pečení bez cukru i lepku

Miluše Makó

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

26. Neděle
od 10:00 volno

Sladké je sexy: Koláče, Koláčky &...

Daška Tylčerová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

27. Pondělí

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Umění steaků a omáček

Martin Staněk

Detail
28. Úterý

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Dámská jízda po Italsku

Gianfranco Coizza

Detail
29. Středa

V tento den je vypsán jeden kurz.

od 16:30 obsazeno

Kdo si dá STEAK?

Josef Křížek

Detail
30. Čtvrtek
od 09:30 obsazeno

KYNUTÉ S JOSEFEM vol.1

Josef Maršálek

Detail
od 16:30 obsazeno

Pod(zimní) menu Lukáše Čížka

Lukáš Čížek

Detail
31. Pátek
od 09:30 obsazeno

MODERNÍ FRANCOUZSKÁ CUKRAŘINA

Josef Maršálek

Detail
od 15:00 obsazeno

MODERNÍ FRANCOUZSKÁ CUKRAŘINA

Josef Maršálek

Detail
1. Sobota
od 10:00 obsazeno

Odpalované těsto: nově a sofistikovaně

Zlata Otavová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.

2. Neděle
od 10:00 obsazeno

Cheesecake Party: čtvero roční období

Zlata Otavová

Detail

V tento den je vypsán jeden kurz.